Italija U21 0-2 Engleska U21: Rhian Brewster rano postiže dvostruki pogodak u prijateljskoj pobjedi

Rhian Brewster slavi
Rhian Brewster zabio je tri gola u 17 nastupa za englesku U21 reprezentaciju

Rhian Brewster zabio je dva puta u prvih pet minuta kada su Engleska do 21 godine pobijedila Italiju u prijateljskoj utakmici u Pescari.

Brewster, 22, smjestio je kaznu treće minute u donji kut nakon što je Edoardo Bove faulirao Conora Gallaghera.

Napadač Sheffield Uniteda udvostručio je vodstvo delikatnom okrznutom završnicom nakon dodavanja Angela Gomesa.

Italija je završila utakmicu s 10 igrača jer je kapetan Nicolo Rovella isključen nakon što je kasno dobio drugi žuti karton.

Engleska je bila blizu povećanja svoje prednosti, ali Chelseajev veznjak Gallagher nije uspio blokirati posljednjom blokadom Caleba Okolija, dok je branič Levi Colwill pogodio vratnicu glavom iz kuta u nadoknadi prvog poluvremena.

Momčad Leeja Carsleya, koja je u lipnju osigurala kvalifikacije za Europsko prvenstvo za igrače do 21 godine sljedećeg ljeta, sljedeći će put igrati protiv Njemačke u prijateljskoj utakmici na Bramall Laneu u utorak u 19:45 BST.