Liverpool izdanje domaćeg dresa 2022/23 sa svježim imenom i stilom brojeva

Liverpool je otkrio svoj domaći dres za sezonu 2022/23, a momčad Jurgena Kloppa će nositi novi stil imena i broja na poleđini svojih Nike majica

Video Loading

Videozapis nedostupan

Klopp opisuje razgovore s timom na poluvremenu nakon što je Liverpool došao s leđa u Villarreal

Njihova izvanredna sezona možda još nije gotovo, ali Liverpool objavili su svoj domaći dres za kampanju 2023/23.

Nike Najnoviji pokušaj je klasična grimizno crvena koja se sviđa Mohamed Salah, Virgil van Dijk i Trent Alexander-Arnold nosit će tijekom nadolazećeg mandata. Novi dres obilježava Liverpoolovu treću godinu s proizvođačima dresova i njihovim višegodišnji ugovor vrijedi prijavljenih 70 milijuna funti po sezoni.

A blještavi video objavljen je u znak otkrivanja, sa svježim stilom imena i broja na poleđini. Sprijeda glavni sponzor majice i britanska banka Standard Chartered pohvaliti mjesto, dok rukav sponzor Expedia nađi sobu. Ovo će, međutim, biti posljednja godina kluba sa Standard Charteredom, jer se tvrdi da je Liverpool u pregovorima za rekordnog novog sponzora.

Objavljena je domaća majica Liverpoola Nike za sezonu 2022/23

Redsi će se sigurno nadati dodavanju zlata Premijer liga značke pobjednika na majicu nakon što je već spremio Liga kup ove godine i dostigavši FA kup konačno protiv Chelsea. A FIFA Svjetsko klupsko prvenstvo amblem bi također mogao doći ako Jurgen Klopp ‘s strana su pobjednici u svojim Liga prvaka konačni okršaj sa Real Madrid u subotu, 28. svibnja na Stade de Franceu u Parizu.

Klopp i su naučili svoje protivnike u srijedu navečer, a Real je dramatično pobijedio Manchester City 6-5 ukupno. 24 sata ranije Liverpool je preživio strah od protivnika, Villarreal, a sada je samopouzdanje u taboru Redsa do neba. “To je za mene najbolje klupsko natjecanje na svijetu. Volim ga, volim zvuk, sve, volim noći”, izjavio je Klopp.

“Svaka čast Villarrealu, ovom stvarno prekrasnom stadionu, ovo što ljudi rade ovdje je nevjerojatno, što Unai [Emery] radi je nevjerojatno, kako su nas igrači stavili pod pritisak, sve je super. Tako je poseban osjećaj jer nam je bilo tako teško, ali na kraju smo i mi to zaslužili i to je stvarno super.

Liverpool je otkrio svoj domaći dres za sezonu 2022/23

“Bilo je masivno, masovno od dječaka. Prije utakmice rekao sam dečkima da bih volio čitati naslove da su ‘Mentalitetna čudovišta bila u gradu’ samo zato što sam od prvog trenutka želio da nismo kao netko tko brani rezultat. ali ide na tri boda ili na pobjedu.To nisam mogao vidjeti ali drugo poluvrijeme je bilo ovako.

“Za mene je bilo ovako jer ste mogli vidjeti koliko smo bili impresionirani u prvom poluvremenu, a onda je povratak kao da smo se vratili u drugom poluvremenu bio zaista poseban. S 500 utakmica, kao da se čini, da su dečki odigrali je potpuno normalno da se prvo poluvrijeme može dogoditi, ali reakcija kao što smo reagirali učinila je to ponovno posebnim i to je ono zbog čega smo stvarno sretni.”

Liverpoolova nova domaća oprema imat će svjež stil imena i broja

Recite svoje! Hoće li Liverpool osvojiti četvorku? Javite nam svoje predviđanje u odjeljku za komentare.

Vratar Alisson Becker također ispričao web stranicu njegovog kluba poslije utakmice: “Veliki je uspjeh doći do finala Lige prvaka jer je to jedno od najtežih natjecanja. Igrate protiv najvećih momčadi na svijetu, ali sada želimo više. Želimo naslov i borit ćemo se za to.

“Sada trebamo malo proslaviti. Trenutak – dolazak do finala – je ogroman uspjeh. Ali kada nešto kušate, poželite to kušati ponovo, a okus pobjede je nevjerojatan. Moramo zatvoriti ovu sezonu s tim jer radimo jako naporno svaki dan, ne samo mi, ne samo igrači nego i cijelo osoblje, svi ljudi oko kluba.

“Oni naporno rade za nas da nam daju uvjete koji su nam potrebni za igranje nogometa, a mi ćemo to učiniti za njih i za naše navijače.”