Navijači dobili povrat novca za putovanje autobusom Plymoutha kao gestu dobre volje – Vijesti iz Ipswicha


Navijači su dobili povrat novca za putovanje autobusom za Plymouth kao gestu dobre volje
Četvrtak, 22. rujna 2022. 17:16

Grad vraća novac navijačima koji su rezervirali putovanje trenerom na nedjeljno dugo gostovanje kod Plymouth Argylea kao gestu dobre volje.

Oko 90 navijača rezerviralo je putovanje s dva trenera koji će krenuti u 3.30 ujutro na put u Home Park za prvi-na-treći okršaj, koji se emitira uživo na Sky Sportsu i počinje u 12.30.

Klub je kontaktirao navijače koji su rezervirali putovanje trenerom kako bi ih obavijestio da će im biti nadoknađen trošak, s tim da je cijena za odrasle u početku bila 43,50 funti s popustima od 37,50 funti.

Inače, Paul Warne preuzeo je mjesto šefa Derby Countyja, potpisavši četverogodišnji ugovor, nakon što je napustio Rotherham United. Bivši posuđenik Towna, Liam Rosenior, jučer je razriješen dužnosti privremenog menadžera Ramsa.

Foto: Slike s dana utakmice

Prijavite uvredljive, klevetničke ili neprikladne postove koristeći navedene veze.


happybeingblue dodano 17:38 – 22. ruj

Dobra gesta kluba, ali nadam se da će na vrijeme dovesti navijače na utakmicu, rezervirali smo trenera da ode u srijedu i subotu jer je prvotno bio planiran štrajk vlakova, iznenađeni time što smo krenuli tek u 8.45/50 i stigli smo vani hillsborough u 2.35 s čime sam bio jako razočaran do trenutka kada smo ušli na stadion nismo imali vremena ništa učiniti, šteta što su ovoliko dobro smanjili vrijeme, je li tako za svaku gostujuću utakmicu na treneru? Mislim da bi trebali nastojati stići na bilo koji teren barem sat vremena prije početka utakmice i omogućiti bilo kakav promet s odlaskom vremena. bili smo pomalo zbunjeni i ne bismo ponovno odabrali ići autobusom, plus oni skupljaju 3 boda što je i ja pomislio pomalo čudno, zaustavljaju se 45 minuta na putu i samo 15 na povratku. moraju imati preispitivanje njihovog organiziranog vremena 🙂 charlton daleko vlakom 🙂


Pomozite dodano 18:00 – 22. ruj

Svatko zna bilo koji razlog zašto klub ne prikazuje igru ​​na nebu na zemlji


Nesspointrunner dodano 18:20 – 22. ruj

Sjećam se da sam vodio trenera iz Lowestofta u polufinale FA kupa u Villi protiv Man Cityja. Tek kad je tip bio na pola puta niz A12, ukazali smo da je Birmingham daleko. Otišao je na Wembley. Stigli smo u Villa Park sa 10 minuta slobodnog vremena i onda je vozač htio da stanemo kako bi on mogao slikati !! Izgubili smo golom iz prekršaja koji nije bio! Beattie je slomio ruku i Whymark je igrao na poziciji broj 6, a Beattie je bio usamljeni napadač s privezanom rukom. Zatim je autobus ostao bez goriva na povratku odmah izvan Oulton Broada i morali smo pješačiti 5 milja do Lowestofta. Nije ono što biste mogli nazvati dobrim danom


Pjeni se dodano 18:43 – 22. ruj

Apsolutno je smiješno imati nokaut u 12:30 u nedjelju s obzirom na udaljenost i to koliko rano navijači moraju krenuti. Premještanje sa subotnjeg poslijepodneva uništilo je sjajan dan u gostima za ono što je velika L1 utakmica.


Europablue dodano 19:07 – 22. ruj

Ako TV želi imati ovakvu utakmicu tako rano nedjeljom, onda bi TV trebao platiti za neugodnosti!


Pesimističan dodano 19:55 – 22. ruj

Slažem se Europablue. Sky bi trebao platiti račun za nastale neugodnosti. Već dovoljno zarađuju na račun nogometnih navijača!


čuvati krevet dodano 20:04 – 22. ruj

Sretan bitiplav

Nažalost stvari mogu biti nezgodne sa satima vožnje i radnim danom!
Vozač treba 45 minuta odmora svakih 4,5 sata vožnje i može biti na dužnosti samo 15 sati.
Radno vrijeme počinje kada stignu u skladište i moraju obaviti 15-minutnu radnu provjeru vozila prije vožnje. 4,5 sata počinje kad napuste depo.
Pauza na povratku trebala je trajati najmanje 30 minuta jer imaju još 15 minuta prije isteka 4,5 sata.
Način zaobilaženja ovoga je dvostruki vozač, ali to stavlja još jednu plaću na troškove


blues1 dodano 20:08 – 22. ruj

Iako da, to je lijepa gesta kluba, što je s velikom većinom navijača koji ne putuju autobusom? 90 obožavatelja od preko 1000 koji putuju dobivaju povrat novca, dok ostali još moraju platiti svoje putovanje? Ne govorim to za sebe jer ne idem u nedjelju. Samo ne vidim zašto bi se prema onima koji putuju autobusom trebalo postupati drugačije nego prema onima koji voze ili idu vlakom. Neki će također plaćati hotele. Da, to je njihov izbor. Ali također je izbor ići autobusom. Dakle, još jednom, oni koji su odlučili pronaći svoj put tamo, koji su
kažnjen zbog toga.


IpswichT62Stari Dječak dodano 20:19 – 22. ruj

Pa blues1, odakle početi.
Ako su ljudi već platili karte za vrhunska putovanja, onda su bez džepa.
Ako se netko odluči odvesti u Plymouth na utakmicu koja je već otkazana i dogovorena, onda bi mu možda bilo bolje da klub odluči platiti njegovu psihijatrijsku procjenu.
Hoteli općenito imaju politiku otkazivanja 24 sata.


Edmund dodano 20:21 – 22. ruj

Najlakši način je smanjiti pretplate na Sky. Potpuna krađa, a većinu igrica ionako možete dobiti besplatno na mreži ovih dana uz VPN.


zrno dodano 21:59 – 22. ruj

Nesspointrunner, mislio sam da je igra Villa Park protiv Wet Spama. Osim ako ne razmišljam o sasvim drugoj igri. Sniježilo kao iz pakla na putu kući.



MJR101 dodano 00:30 – 23. rujna

Nesspointeunner – nemojte misliti da se Beattie uopće vratio, a Whymark nije igrao.


Nesspointrunner dodano 08:09 – 23. ruj

Beattie se vratio s rukom u rengu i premjestili su Whymarka na središnju polovicu gdje je odigrao dobru utakmicu. West Spam je ’75. bio na “neutralnom” terenu Stamford Bridgea. Imali smo dva savršeno dobra gola koja je poništio sudac Taylor, a Bobby Robson ga je naknadno udario u svojoj knjizi. Prošli bismo dalje da u finalu igramo s 2. divom Fulhamom.


Morate se prijaviti kako biste mogli objavljivati ​​svoje komentare